Юноши (19)

Юноши (19): Шумен започна с победа участието във финалите на републиканско първенство

Шуменските юноши до 19 г. записаха победа в първия си двубой от група Б във финалите за републиканското. Нашият тим победи Буба Баскетбол със 76:62 в първи кръг от групата, а в другия двубой ЦСКАПрочети още

Юноши (19)

Юноши (19): Балкан спечели Купата на БФБ, Шумен е със среброто

Шуменските юноши до 19 г. отстъпиха на Балкан Ботевград с 81:106 във финала за Купата на БФБ в тази възрастова група. Нашия тим изигра равностойно първо полувреме, но силният тим на домакините от Ботевград взеПрочети още

Кадетки (16)

Кадетки (16): Шумен завърши сезона в I Дивизия с победа и загуба

Шуменските кадетки до 16 г. завършиха сезона в първа дивизия с победа и загуба на последния турнир провел се в Търговище. Шумен победи Спартак Плевен с 61:53, но загуби от Светкавица с 51:70. С победатаПрочети още

Юноши (19)

Юноши (19): Шумен победи ЦСКА с кош 9 секунди преди края – 82:80 в първия полуфинал за Купата на БФБ

Шуменските юноши до 19 г. записаха една от най-хубавите си победи този сезон. Нашия тим надигра ЦСКА София с 82:80 в първия полуфинал за Купата на БФБ. Шуменци спечелиха с 82:80 след кош 9 секундиПрочети още

Мъже Б група

2023/24 ББЛ Б група – Изток, Плейофи, четвъртфинал 1 мач: МУ Варна – Шумен-3 83:72

Шумен-3 започна със загуба участието си в плейофите на ББЛ Б група – Изток. Нашият тим, който завърши на 6-та позиция през сезона се изправи срещу третия в класирането – Медицински университет Варна, но отстъпиПрочети още

Шумен НБЛ

2023/24 ББЛ А група – Изток, 9 кръг: Шумен-2 – Черноморец Black Sharks 73:75

Дублиращият тим на Шумен загуби отложеният двубой от 9 кръг на ББЛ А група – Изток от тима на Черноморец Black Sharks със 73:75. Мачът игран в залата на ИУ Варна завърши драматично с победаПрочети още