Председател |
Митко Иванов |
Телефон |
|
Създаден |
1992 г. |
Съдебна регистрация |
Ф.д. 16441/1992 |
Статут |
Нестопанска цел |
Адрес |
НСА |
E-mail |
yankova_nsa@abv.bg |
Членство |
БФВТ |
База за тренировки |
НСА |
Отбори |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Треньор 2012 |
Владимир Боянов |
|
Нели Янкова |
|
Валентин Панайотов |
Класиране 2012 |
|
Вдигане на тежести |
2 място в ДОП |
Силов трибой |
1 място на ЕП |
|
1, 2 и 3 място на РЛП |
Културизъм |
2 място на ДЛП |
|
|
|
|
|
|
Картотекирани състезатели 2012 |
|
Вдигане на тежести |
1. Дейвис Пенчев |
|
2.Йордан Асенов |
|
|
Силов трибой |
1. Ивайло Капанджиев |
|
2. Александър Пеловски |
|
3. Божидар Георгиев |
|
|
Културизъм |
1.Васил Тонев |
|
2.Димитър Лилов |
|
|
Спортен календар 201 3 |
|
Културизъм и фитнес |
20.04 – Купа Пловдив – мъже/жени |
|
27.04-28.04 Балканско първенство, Пловдив |
|
14.09 Турнир Макс Пауър |
|
21.09 Турнир Мечката, Бургас |
|
28.09 ДП жени/мъже, София |
|
29.09 ДП мъже/ветерани, София |
|
05.10 Турнир Августа Траяна, Стара Загора |
|
19.10 Турнир Димитър Димитров Класик |
Силов трибой |
02-03.03 I кръг 17 ДЛОШ, Г.Оряховица |
|
5 ДЛОШ младежи и девойки |
|
09-13.04 ЕП младежи и девойки, Чехия |
|
07-11.05 ЕП мъже и жени, Чехия |
|
22-26.05 СП по вдигане от лег мъже, жени, младежи, девойки, Литва |
|
01-02.06 II кръг вдигане от лег, Дупница |
|
11-16.06 ЕП без екипировка, Русия |
|
28.07-12.08 Световни игри, Колумбия |
|
08-10.08 ЕП по вдигане от лег, Словакия |
|
14-15.09 III кръг ДОШ, Дупница |
|
27.09 СП младежи и девойки, САЩ |
|
17-19.10 ЕП по вдигане от лег ветерани, България |
|
05-10.11 СП мъже и жени, Норвегия |
Вдигане на тежести |
16-19.03 ДОП I кръг деца, кадети, юноши, девойки, жени, мъже, Сливен |
|
26-29.10 ДОП II кръг деца, кадети, юноши, девойки, жени, мъже, Хасково |
|
08-11.06 ДЛП момичета, момчета, кадети, юноши, к-ки, девойки, жени, мъже, Бургас |
|
06-13.04 СП кад/к-ки, Ташкент - Узбекистан |
|
26.05 – 07.06 СП юн/дев., Лима - Перу |
|
09-12.05 Световна купа жени, Австрия |
|
06-17.07 Универсиада мъже/жени, Казан - Русия |
|
23-28.09 ЕП юн/дев., млад/дев., Талин - Естония |
|
05-06.10 Международен турнир „Вл. Михайлович” мъже/жени, Белград |
|
16-23.10 СП мъже/жени, Варшава - Полша |
|
|
|
|